Zdravé klima pro růst vašeho dítěte

Předběžná přihláška

Předběžnou přihlášku můžete vyplnit na této adrese.

UPOZORNĚNÍ :

  • Pokud přihlášku vyplňujete poprvé, ignorujte údaje PŘIHLÁŠENÍ a můžete vyplňovat formulář bez přihlášení.
  • Pokud formulář neukazuje v nabídce “pokoj” žádnou položku .. znamená to, že je termín plně obsazen. Položka “virtuální pokoj” znamená, že jste první náhradníci na daný termín !!
  • Ti kteří již formulář jednou vyplnili, musí zadat do email do políčka ZAPOMENUTÉ HESLO. Na email jim přijdou dodatečné informace o heslu a pomocí emailu a hesla se mohou přihlásit. Měly by se ukázat údaje z předchozího vyplňování, které můžete využít a změníte jen údaje, u kterých nastala změna.
  • Pokud budete mít problémy s vyplňováním formuláře .. cinkněte na 603 294 469, nebo email : reditel(zavináč)ozdravovna.cz
  • Jako potvrzení toho, že přihláška odešla v pořádku … Vám přijde na uvedený email kopie přihlášky.

——————————————————————————————————–

Odesláním předběžné přihlášky se rezervujete pokoj a termín. Jako potvrzení odeslané rezervace vám přijde na zadaný email kopie přihlášky. V případě, že máte vybraný pokoj s přesným počtem lůžek (počet dětí přes pojišťovnu+1 osoba doprovodu), můžete s tímto konkrétním pokojem počítat, změny v takovém případě dělám jen velmi zřídka. Po odeslání přihlášky, že Vámi vybraný pokoj již nebude objevovat v nabídce volných pokojů. Platnost rezervace končí přesně 60 dní před termínem. Pak termín a pokoj nabízíme náhradníkům.

O tom, že Váš Návrh Vaše zdravotní pojišťovna schválila, by Vás měla informovat ona. Pokud se tak nestane, můžete si informaci o došlém Návrhu zjistit přímo u nás a to například sms na číslo 603294469. Uveďte vždy termín a celé jméno dítěte a ročník narození. Můžete poslat i email na info(zavináč)ozdravovna.cz.

V případě, že Návrh dorazí, my si jej spárujeme s předběžnou přihláškou. Informace k Nástupu do ozdravovny pak od nás obdržíte nejpozději 14 dní před Vámi zvoleným termínem. U letních termínů posíláme informace k nástupu cca měsíc před nástupem.

——————————————————————————————————–

Typ ubytování :

Cena ubytování na rok 2020 je jednotná 430 Kč/noc pro první doprovázející osobu.

Jedinou výjimkou je pokoj 311, který stojí 330 Kč. Je to opravdu malý pokoj s velkým dvojlůžkem a vlastní sociálkou.

Ještě než se pustíte do vyplňování :

1) Přihláška je předběžná a slouží jako informace o tom, že máte zájem o konkrétní termín.

2) Zajistěte si co nejrychleji Návrh na umístění dítěte v ozdravovně.

3 ) Návrh platí 6 měsíců od data schválení zdravotní pojišťovnou a musí platit alespoň v den nástupu.

4 ) Zejména v lednu, únoru, březnu, červenci a srpnu je potřeba vyřídit si návrh opravdu co nejdříve, jinak nejsme schopni garantovat preferovaný termín.

6) Pokud je Vám něco nejasné, pište na email info(zavináč)ozdravovna.cz, nebo nám nechte zprávu na našem facebookovém profilu.

Přihlaste vaše dítě

Přihlaste své dítě do Ozdravovny a můžte přijet také vy spolu s ním.

Předběžná přihláška

Aktuality

Více aktualit

Volné termíny

Volný větší pokoj v  termínu od 19.07.2023 – 08.08.2023 Další volné pokoje i v termínu od 09.08.2023 – 29.08.2023

Číst celé

Volné termíny

Na termín od 13.02.2020 – 04.03.2020 se nám uvolnil pokoj 112+113 (třílůžkový a dvojlůžkový pokoj) V případě zájmu, proveďte předběžnou přihlášku

Číst celé

Termíny 2020

Právě jsme zveřejnili termíny na rok 2020. Rezervace můžete provádět pomocí formuláře v záložce PŘIHLÁŠKA.

Číst celé